Terminarz / Drabinka

INFORMACJA DLA GRACZY

Daty podane poniżej to terminy proponowane przez organizatorów (lepiej zagrać w terminie lub nawet przed).

Domyślna godz. rozpoczęcia to 21:30.

Jeśli drużyny nie ustalą między sobą innego terminu to wygrywa ta, która stawiła się do gry w terminie ustalonym przez organizatora (wymagany dowód nieobecności przeciwnika).

Pierwszą mapę hostuje drużyna, która zostałą wymieniona w terminarzu jako 1. Drugą mapę hostuje drużyna, która zostałą wymieniona w terminarzu jako 2. Trzecia mapa jest hostowana przez drużynę, która uzyskała wyższy wynik rundowy w poprzednich 2 mapach. Jeśli doszło do remisu rundowego 3. mapę hostuje drużyna, która została wymieniona jako pierwsza w terminarzu.

Wyniki meczów wysyłajcie na kontakt@gearsofwar.pl

Wzór maila
Temat: Grupa A / Drabinka, mecz 1
Treść:
Mapa 1 dla drużyny X (5:3), dowód: [link do wideo/screena z xboxdvr.com lub innego serwisu] Mapa 2 dla drużyny Y (5:4), dowód: [link do wideo/screena z xboxdvr.com lub innego serwisu]

Mapa 2 dla drużyny Y (5:4), dowód: [link do wideo/screena z xboxdvr.com lub innego serwisu] Komentarz: opcjonalny

  1. Nie wysyłajcie zdjęć/filmów w załącznikach (wymagany link do dowodu).
  2. Nie róbcie screenów gdy widać tylko wynik ile rund zdobył rój, a ile koalicja – takie zdjęcia nic nie znaczą.
  3. Zachowujcie formę maila podaną powyżej, bo znacznie ułatwi to sprawdzanie wyników.

Terminarz drabinki finałowej

Runda 1 , ostateczny termin: 20/06/2017 (wtorek), godz. 21:30.

Mecz 1 Nagrzani vs Tańcowały dwa Michały Blokada Winda Budowa
Mecz 2 Burgeros Kompanieros vs Noob Roll Blokada Winda Budowa
Mecz 3 MVP vs Bad Boys Port Budowa Bunkier atomowy
Mecz 4 Gnashers of Destruction vs W Gorącej Wodzie Company Port Budowa Bunkier atomowy

Runda 2 / Runda przegranych 1, ostateczny termin: 21/06/2017 (środa), godz. 21:30.

Runda przegranych 2, ostateczny termin: 22/06/2017 (czwartek), godz. 21:30.

Runda przegranych 3, półfinał, runda przegranych 4, finał: 24/06/2017 (sobota), od godz. 18:00. Przewidywany czas trwania 4-6h bez przerw.

Faza grupowa
Grupa A

 

30/05/2017 Mecz 1 BROWARY HILLS vs W Gorącej Wodzie Company Odzyskane Bunkier atomowy
30/05/2017 Mecz 2 Żołnierze Misia Wojtka vs Noob Roll Bunkier atomowy Kuźnia
30/05/2017 Mecz 3 Demony Wojny! vs Fish&Chips Relikt Odzyskane
01/06/2017 Mecz 4 Noob Roll vs BROWARY HILLS Budowa Uderzenie
01/06/2017 Mecz 5 Fish&Chips vs W Gorącej Wodzie Company Port Blokada
01/06/2017 Mecz 6 Demony Wojny! vs Żołnierze Misia Wojtka Tama Winda
03/06/2017 Mecz 7 BROWARY HILLS vs Fish&Chips Winda Relikt
03/06/2017 Mecz 8 Noob Roll vs Demony Wojny! Blokada Tama
03/06/2017 Mecz 9 W Gorącej Wodzie Company vs Żołnierze Misia Wojtka Uderzenie Budowa
06/06/2017 Mecz 10 Demony Wojny! vs BROWARY HILLS Kuźnia Port
06/06/2017 Mecz 11 Żołnierze Misia Wojtka vs Fish&Chips Uderzenie Kuźnia
06/06/2017 Mecz 12 W Gorącej Wodzie Company vs Noob Roll Winda Bunkier atomowy
08/06/2017 Mecz 13 BROWARY HILLS vs Żołnierze Misia Wojtka Tama Odzyskane
08/06/2017 Mecz 14 Demony Wojny! vs W Gorącej Wodzie Company Kuźnia Blokada
08/06/2017 Mecz 15 Fish&Chips vs Noob Roll Blokada Uderzenie
Grupa B
30/05/2017 Mecz 1 Enemy unknown vs Burgeros Kompanieros Stare miasto Odzyskane
30/05/2017 Mecz 2 Berserker Tm vs Gnashers of Destruction Bunkier atomowy Kuźnia
30/05/2017 Mecz 3 kutarate/chudo vs Arbeitsunfähigkeitsbescheinigung Relikt Odzyskane
01/06/2017 Mecz 4 Gnashers of Destruction vs Enemy unknown Świt Płyta
01/06/2017 Mecz 5 Arbeitsunfähigkeitsbescheinigung vs Burgeros Kompanieros Winda Speyer
01/06/2017 Mecz 6 kutarate/chudo vs Berserker Tm Tama Winda
03/06/2017 Mecz 7 Enemy unknown vs Arbeitsunfähigkeitsbescheinigung Machina wojenna Wieża zegarowa
03/06/2017 Mecz 8 Gnashers of Destruction kutarate/chudo Blokada Tama
03/06/2017 Mecz 9 Burgeros Kompanieros vs Berserker Tm Uderzenie Budowa
06/06/2017 Mecz 10 kutarate/chudo vs Enemy unknown Kuźnia Port
06/06/2017 Mecz 11 Berserker Tm vs Arbeitsunfähigkeitsbescheinigung Uderzenie Kuźnia
06/06/2017 Mecz 12 Burgeros Kompanieros vs Gnashers of Destruction Nocne uderzenie Kasa
08/06/2017 Mecz 13 Enemy unknown vs Berserker Tm Tama Odzyskane
08/06/2017 Mecz 14 kutarate/chudo vs Burgeros Kompanieros Kuźnia Blokada
08/06/2017 Mecz 15 Arbeitsunfähigkeitsbescheinigung vs Gnashers of Destruction Relikt Chwała
Grupa C
30/05/2017 Mecz 1 Wolni Strzelcy vs MVP Odzyskane Bunkier atomowy
30/05/2017 Mecz 2 Władek i Grażyna vs Nagrzani Bunkier atomowy Kuźnia
30/05/2017 Mecz 3 nyyyggaaazzz vs Salon Masażu Relikt Odzyskane
01/06/2017 Mecz 4 MVP vs CZvsPL Budowa Uderzenie
01/06/2017 Mecz 5 Salon Masażu vs Wolni Strzelcy Port Blokada
01/06/2017 Mecz 6 nyyyggaaazzz vs Władek i Grażyna Tama Winda
03/06/2017 Mecz 7 CZvsPL vs Nagrzani Winda Relikt
03/06/2017 Mecz 8 MVP vs Salon Masażu Blokada Tama
03/06/2017 Mecz 9 Wolni Strzelcy vs Władek i Grażyna Uderzenie Budowa
06/06/2017 Mecz 10 Salon Masażu vs CZvsPL Kuźnia Port
06/06/2017 Mecz 11 nyyyggaaazzz vs Nagrzani Uderzenie Kuźnia
06/06/2017 Mecz 12 Władek i Grażyna vs MVP Winda Bunkier atomowy
08/06/2017 Mecz 13 CZvsPL vs nyyyggaaazzz Tama Odzyskane
08/06/2017 Mecz 14 Salon Masażu vs Władek i Grażyna Kuźnia Blokada
08/06/2017 Mecz 15 Nagrzani vs Wolni Strzelcy Blokada Uderzenie
10/06/2017 Mecz 16 Władek i Grażyna vs CZvsPL Budowa Relikt
10/06/2017 Mecz 17 Wolni Strzelcy vs nyyyggaaazzz Port Winda
10/06/2017 Mecz 18 MVP vs Nagrzani Odzyskane Tama
12/06/2017 Mecz 19 CZvsPL vs Wolni Strzelcy Bunkier atomowy Budowa
12/06/2017 Mecz 20 nyyyggaaazzz vs MVP Relikt Port
12/06/2017 Mecz 21 Salon Masażu vs Nagrzani Budowa Stare miasto
Grupa D
30/05/2017 Mecz 1 Niedzielni Gracze vs Bad Boys Odzyskane Bunkier atomowy
30/05/2017 Mecz 2 Tańcowały dwa Michały vs La Danse Macabre Odzyskane Tama
30/05/2017 Mecz 3 Szopy Pracze Pomykacze vs Suicide Squad Relikt Odzyskane
01/06/2017 Mecz 4 La Danse Macabre vs Niedzielni Gracze Budowa Uderzenie
01/06/2017 Mecz 5 Suicide Squad vs Bad Boys Port Blokada
01/06/2017 Mecz 6 Szopy Pracze Pomykacze vs Tańcowały dwa Michały Tama Winda
03/06/2017 Mecz 7 Niedzielni Gracze vs Suicide Squad Winda Relikt
03/06/2017 Mecz 8 La Danse Macabre Szopy Pracze Pomykacze Blokada Tama
03/06/2017 Mecz 9 Bad Boys vs Tańcowały dwa Michały Uderzenie Budowa
06/06/2017 Mecz 10 Szopy Pracze Pomykacze vs Niedzielni Gracze Kuźnia Port
06/06/2017 Mecz 11 Tańcowały dwa Michały vs Suicide Squad Uderzenie Machina wojenna
06/06/2017 Mecz 12 Bad Boys vs La Danse Macabre Winda Bunkier atomowy
08/06/2017 Mecz 13 Niedzielni Gracze vs Tańcowały dwa Michały Tama Odzyskane
08/06/2017 Mecz 14 Szopy Pracze Pomykacze vs Bad Boys Kuźnia Blokada
08/06/2017 Mecz 15 Suicide Squad vs La Danse Macabre Relikt Chwała

Drużyny

Zapisane drużyny: 25
Nazwa drużynyGamertag (kapitan)Gamertag (gracz 2)Dodatkowy kontakt do kapitana (dostępny publicznie)
Burgeros Kompanieros Adus363PL K44 BabAya5a Adus363PL K44
Bad Boys kamiLEWiZNA I am Poloo
Tańcowały dwa Michały AxE AlwinPL xl Szejp 792306506
W Gorącej Wodzie Company dDamian PL IKokkeeeI 790373599
Żołnierze Misia Wojtka Matilebek Wujcio Kula naraun9@gmail.com
Gnashers of Destruction meksyk1981 Rafcio0123 509343270
Berserker Tm korzenn CENDRO85
Salon Masażu MROCZNYxPL miki1986
Niedzielni Gracze Maly516 Pakula1 516559753
Nagrzani o Mr Lover o Roockboyy
Szopy Pracze RitualHorse960 DawidvPL
La Danse Macabre xStompek MentaIXTR 576 226 624
BROWARY HILLS ROZPIERDALACZ88 ErekKacperek 519373570
Arbeitsunfähigkeitsbescheinigung eVeNdEaTh PL renifer9
Noob Roll maxankazuya gicolek messenger
Fish&Chips Yo Gearsoholic o IR ii s K z GT Yo Gearsoholic
Władek i Grażyna KarCzo Cukinka micha.karczewski@gmail.com
CZvsPL Fe4R SekacMagor MARECEK1235 +420606417089
MVP Fuzler6od BaNDZi0r25
nyyyggaaazzz iForBideNz Ix iExpLiciTz Ix wiadomosci prywatne na xbl
Suicide Squad camil92 PL Karlos PL 512163111
Enemy unknown Wawok1987 ufo duz it
kutarate/chudo IVAN SILESIA PL Criss6PL xboxlive
Demony Wojny! quake324 Mlodyborys23 xboxlive Messenger
Wolni Strzelcy kacperh10 Giero252

Zgłoś wynik

Prosimy kapitanów o wysyłanie wyników na kontakt(małpa)gearsofwar.pl

Wzór maila:

Temat: Grupa A, mecz 1
Treść:
Mapa 1 dla drużyny X (5:3), dowód: [link do wideo/screena z xboxdvr.com lub innego serwisu] Mapa 2 dla drużyny Y (5:4), dowód: [link do wideo/screena z xboxdvr.com lub innego serwisu] Komentarz: opcjonalny

Regulamin

Ustawienia

  • Jeśli jakieś ustawienie nie jest poniżej wymienione nie powinno być zmienione.
  • Drużyna hostująca grę jest odpowiedzialna za założenie gry z odpowiednimi ustawieniami. Złe ustawienia skutkują PRZEGRANĄ mapy. Wyjątkiem jest błąd gry (musi to zostać udowodnione przez pokrzywdzoną drużynę).

Ustawienia egzekucji

  • Rundy do wygrania: 5
  • Czas trwania rundy: 5min
  • Klasyczny remis: włączony
  • Czas wstawania: 15
  • Ogień sojuszniczy: włączony
  • Odnawianie się broni: po wzięciu
  • Balans broni: rywalizacyjny
  • Lobby: tylko na zaproszenie
Zmiana broni
  • Brak
Bronie początkowe
  • Lancer
  • Miażdżyciel
  • Pistolet Snub

Użycie innej broni początkowej oznacza przegraną mapy.

 

Miejsca dla obserwatorów/innych graczy
  • Zablokowane.
  • Należy zostawić jedynie 2 miejsca w każdej z drużyn (dla uczestników ligi) oraz jedno dla obserwatora, którym może być tylko administrator ligi lub osoba przez niego wyznaczona.

Pula map

Restrykcje co do postaci

  • W każdej drużynie może występować tylko 1 postać danego rodzaju. Zabronione jest używanie jednocześnie postaci np. “Kim” i “Zombie Kim”. Należy pamiętać o ustawieniu odpowiednich postaci PRZED dołączeniem do lobby meczu ligowego. Drużyna, która użyje 2 postaci tego samego rodzaju po zakończeniu odliczania do pierwszej rundy przegrywa mapę.

Rozgrywka

  1. Faza grupowa: zgłoszone drużyny zostają podzielone na grupy (z uwzględnieniem pozycji graczy z ostatniego Rankingu graczy).
    1. Rozgrywane są 1-3 mecze w tygodniu: wtorek, czwartek, sobota. Domyślna godzina meczu to 21:30.
    2. Punktacja: 3pkt za wygraną, 1pkt za remis i 0 za przegraną/brak zgłoszenia wyniku.
    3. Oficjalny czas startu: wszystkie mecze powinny rozpocząć się w terminie ustalonym przez administratorów ligi (zakładka “Terminarz”). Maksymalny czas spóźnienia przy oficjalnym terminie: 15 min.
    4. Nieoficjalne terminy: gracze mogą rozgrywać mecze w dowolnych terminach, jednak w przypadku nieporozumień wygrywa drużyna, która udowodni że stawiła się w oficjalnym terminie.
  2. Dogrywka: w wyjątkowej sytuacji organizator może zarządzić dogrywkę (zainteresowane drużyny zostaną o tym powiadomione).
  3. Faza finałowa: 4 drużyny awansujące z grup zmierzą się w drabince podwójnej eliminacji podczas transmisji na żywo (24.06.2017 r.)

Hostowanie

  1. Definicja: hostem jest osoba zakładająca grę prywatną odpowiedzialna za poprawne ustawienia gry. Najlepiej wybrać na tę osobę gracza posiadającego przepustkę sezonową (Season Pass).
  2. Neutralny host: obowiązuje tylko przy meczach wybranych przez administratorów ligi.
  3. Lagi/problemy techniczne: w przypadku lagów lub innych problemów technicznych (np. rozłączenie się gracza/graczyy mecz musi zostać rozegrany do końca, a wszelkie problemy z nim związane należy zgłosić w zakładce “Zgłoś wynik” (wymagany dowód)..
  4. Niepoprawny koniec gry: jeśli host przerywa mecz w trakcie (przed pokazaniem się tabeli wyników po ostatniej rundzie) jego drużyna przegrywa.

Wszystkie mecze

  1. Długość meczu:
    1. Wyniki meczu (wraz z dowodem) muszą zostać zgłoszone przez zakładkę “Zgłoś wynik” maksymalnie 10 min. po zakończeniu spotkania.
    2. Maksymalny przewidziany czas meczu to 45 min. (licząc od czasu startu w terminarzu). Tym samym maksymalny czas zgłoszeń wyników to 55 min. od czasu startu podanego w terminarzu.
      Np. wyniki meczu z godz. 18:00 muszą zostać przesłane maksymalnie do godz. 18:55. Jeśli żadna z drużyn nie prześle wyników do tej godziny mecz wygrywa drużyna będąca wyżej w drabince.
  2. Mapy: mapy na których rozgrywane są mecze wybierane są przez administratorów ligi i umieszczone w terminarzu.
  3. Minimum zawodników: host nie może rozpocząć gry jeśli w drużynie przeciwnej nie ma minimum 2 graczy. Po maksymalnym czasie spóźnienia (5 min. od oficjalnego czasu startu) host ma obowiązek wystartować mecz.
  4. Rozłączenia: w przypadku rozłączenia gracza/graczy mogą oni wrócić do gry po ponownym zaproszeniu.
  5. Platforma: Xbox One.
  6. Weapon slide/wallbounce: weapon slide oraz wall bounce są dozwolone.
  7. GamerTagi: zawodnicy mogą brać udział w meczach używając tylko i wyłącznie GamerTagów Xbox zgłoszonych w zakładce “Zapisy”.
  8. Nazwy drużyn: nazwy drużyn nie mogą być obraźliwe.
  9. Zabrania się:
    1. wykorzystywania błędów gry (tzw. glitch) np. wychodzenie za mapę, crab walk, kung fu flip itd.
    2. korzystania z oprogramowania lub sprzętów usprawniających grę np. aimbot, wallhack, turbo kontrolerów, ustawienia makro, hacki, mody itd.
    3. zapraszania graczy, którzy nie powinni uczestniczyć w danym meczu (oprócz administratorów ligi)
    4. obrażania zawodników, obserwatorów oraz administratorów ligi podczas trwania wydarzenia (np. wiadomości: tekstowe/głosowe/wideo/audio)
    5. IP Floodingu (ataki DDoS)
    6. udziału graczy nieposiadających polskiego obywatelstwa (w przypadku braku mikrofonu administrator może dokonać testu IP uczestnika)
    7. braku współpracy z administratorami ligi

Zgłaszanie wyników

  1. Wyniki oraz problemy muszą zostać zgłoszone przy użyciu zakładki “Zgłoś wynik”. Najlepiej dołączyć również dowód.
  2. Dowód: najlepiej w sytuacjach spornych jak i przy zwykłym zgłaszaniu wyników dołączyć dowód (link do pliku umieszczonego na zewnętrznej stronie www).. Dowody mają priorytet w następującej kolejności:
    1. wideo (nagranie z Xbox DVR > nagranie na YouTube)
    2. zdjęcie (zdjęcie z Xbox DVR > zdjęcie wstawione na np. imgur.com)
    3. audio

Administracja ligi

  1. Support: kontakt z administratorami (oprócz zgłaszania wyników) można nawiązać używając opcji w zakładce “Kontakt”.
  2. Limit : z organizatorami ligi powinien się kontaktować tylko kapitan drużyny..
  3. Decyzje administratorów są ostateczne.
  4. Niejasności/kwestie sporne: jeśli coś nie zostało sprecyzowane lub występują jakieś sprzeczności między zasadami kwestia decyzji należy do administratorów ligi.
  5. Zmiana zasad: w wyjątkowych sytuacjach regulamin ligi może ulec zmianie.

Nagrody

  1. AimControllers
    1. 2 x modyfikowany kontroler
  2. Design Controllers
    1. 2 x obudowa oraz etui do kontrolera
  3. Xbox Polska
    1. 50 PLN do wydania w sklepie Xbox (ilość zostanie jeszcze ogłoszona)
    2. 2x unikalna skórka do broni Gears of War niedostępna w sklepie gry
  4. World of Xbox
    1. 2 x koszulka w wybranym rozmiarze

Wyniki

Ostatnia aktualizacja: 4/06/2017

Kontakt

E-mail:

kontakt(małpa)gearsofwar.pl

Facebook Messenger:

Informacje

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Giveaway dla widzów po każdym meczu podczas transmisji:

  1. koszulki od World of Xbox
  2. kody 50PLN na zakupy w sklepie Xbox
  3. Unikalne skórki do broni Gears of War niedostępne w sklepie gry

Nie masz z kim zagrać? Sprawdź zakładkę zapisy

 

  • Gra: Gears of War 4
  • Platforma: Xbox One
  • Tryb: Egzekucja
  • Początek zapisów: Sobota 20 Maj 2017
  • Koniec zapisów: Piątek 26 Maj 2017, 23:59
  • Początek fazy grupowej: Poniedziałek 28 Maj 2017
  • Koniec fazy grupowej: Niedziela 18 Cze 2017, 23:59
  • Początek dogrywki: Poniedziałek 19 Cze 2017
  • Koniec dogrywki: Środa 21 Cze 2017
  • Wielki finał: Sobota 24 Cze 2017
  • Maksymalna ilość drużyn: 32
  • Minimum graczy w drużynie: 2
  • Maksimum graczy w drużynie: 2
  • Ilość map w meczu fazy grupowej: 2
  • Ilość map w meczu fazy finałowej: 2-3 mapy (BO3)
  • Finał: 3-5 map (BO5)

Zapisy

Zapisy zamknięte. Listę drużyn możesz sprawdzić w zakładce Drużyny