Gears Pro Circuit w Paryżu!

Fristajlo

10 April 2017

esport, News

The Coalition, Xbox oraz Gfinity prezentują Gears Pro Circuit Paris Open, które jak nazwa wskazuje odbędzie się w stolicy Francji w La Gaîté Lyrique. Wydarzenie rozpocznie się 5 maja (piątek) i zakończy się 7 maja 2017r. Poniżej zamieszczamy informację o sprzedaży biletów i pozostałych szczegółach.

 INFORMACJE O WYDARZENIU

Termin: piątek, 5 maj 2017 – niedziela, 7 maj 2017 (godziny rozpoczęcia i zakończenia zostaną ogłoszone). Uwaga: drużyny biorące udział w fazie grupowej i dniu medialnym zobowiązane są do stawienia się w piątek rano. Wszystkie drużyny (otwarta drabinka i rozgrywki grupowe) mają obowiązek zjawić się w piątek rano lub wczesnym popołudniem.

Miasto: Paryż, Francja

Miejsce spotkania: La Gaîté Lyrique. Adres: 3bis Rue Papin, 75003 Paryż, Francja.

 

WEJŚCIÓWKI DLA DRUŻYN

Wejściówki dla drużyn wynoszą 200€ włączając 5 graczy wraz z trenerem/menadżerem.

Link do zakupu wejściówek oraz szczegółowe informacje o biletach

INFORMACJA DLA WIDZÓW

Gears Pro Circuit Paris Open jest otwartym turniejem LAN dla najlepszych międzynarodowych drużyn z całego świata jak i dla Europejskich drużyn rywalizujących w fazie grupowej i drabince otwartej z pulą $75 000 USD. Wydarzenie jest otwarte dla graczy i drużyn o różnym poziomie umiejętności. Obserwatorzy mogą oglądać zmagania najlepszych drużyn na scenie głównej oraz w strefie otwartej drabinki z wieloma drużynami i graczami grającymi przeciwko sobie. Bilety dla widzów oferują dostęp do obydwu stref.

Sprzedaż biletów dla widzów na stronie Gfinity (8€ za bilet jednodniowy i 16€ za karnet na wszystkie dni).

Źródło: https://gearsofwar.com/pl-pl/esports/GPC-Paris-Tickets

 

Related Posts

Ruszyła faza grupowa ligi gearsofwar.pl!

Fristajlo

29 May 2017

News

Jesteśmy po losowaniu grup w lidze Gears of War. W polskich rozgrywkach zmierzy się 25 drużyn, z których 8 zawalczy w drabince finałowej.

Read More

Gears of War 4 AxE AlwinPL i jego wiewiórki

Fristajlo

10 May 2017

Galeria, News

Alwin wraca z kolejnym montażem. Szaalona wiewiórka nie zwalnia tempa 😀 Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i subksrypcji kanału YouTube Alwina

Read More
baner