Pokaż swoją najlepszą akcję Gears of War!

Fristajlo

25 March 2017

News

UPDATE: 1 akcja/1 klip to 1 nagranie wideo o maksymalnym czasie trwania 5 minut. Nie można przyspieszać nagrań. Jesli akcja trwa wiecej niz 1min. należy sprecyzować jej początek oraz koniec.

W związku z coraz częstszym wstawianiem przez graczyakcji z gry na grupę Facebook stwierdziliśmy, że pora stworzyć coś nowego specjalnie dla Was.

Zapraszamy Was do wysyłania nam swoich najlepszych zagrań, z których wybierzemy 5 najlepszych i zaprezentujemy je podczas transmisji najbliższego turnieju 2vs2 (31.03.2017, piątek).

  1. Wybierz swoją najlepszą akcję z dowolnej części Gears of War (jeden gracz = 1 akcja) i udostępnij ją przy użyciu jednej z usług: One Drive, Dropbox, Google Drive lub www.xboxdvr.com (jeśli nagrywasz używając DVR w Xbox One, wystarczy skopiować adres ze strony).
  2. Wyślij do nas link do klipu na akcje@gearsofwar.pl (termin zgłoszeń  to 29 marzec).
  3. Oglądaj transmisję turnieju 2vs2!

P.S
Już niedługo na gearsofwar.pl pojawi się sekcja Galeria, w której będziemy pokazywać Wasze filmy (nie tylko akcje).

Related Posts

Ruszyła faza grupowa ligi gearsofwar.pl!

Fristajlo

29 May 2017

News

Jesteśmy po losowaniu grup w lidze Gears of War. W polskich rozgrywkach zmierzy się 25 drużyn, z których 8 zawalczy w drabince finałowej.

Read More

Gears of War 4 AxE AlwinPL i jego wiewiórki

Fristajlo

10 May 2017

Galeria, News

Alwin wraca z kolejnym montażem. Szaalona wiewiórka nie zwalnia tempa 😀 Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i subksrypcji kanału YouTube Alwina

Read More
baner